Strona głównaLaureaci Nagrody R&D ImpactGala Nagród R&D Impact 2022 już za nami. Laureaci nagrodzeni

Gala Nagród R&D Impact 2022 już za nami. Laureaci nagrodzeni

Najwyższy budynek w Trójmieście, wybitny prowadzący – Marcin Prokop, najwyższe standardy i znakomite grono innowatorów, przedsiębiorców, naukowców i osób, które swoimi działaniami zmieniają świat!

„Wczorajsze klucze nie otwierają jutrzejszych drzwi” – powiedział Marcin Prokop podczas swojego przemówienia. Te słowa stanowią idealne podsumowanie działania w branży innowacji i rozwoju – zabieramy je więc jako inspirację!

Za nami I edycja długo wyczekiwanej Gali Nagrody R&D Impact 2022, która powstała po to, by doceniać wysiłki innowatorów, naukowców i przedsiębiorców. Doceniliśmy 34 Laureatów, którzy swoimi działaniami zmieniają świat!

A pomyśleć, że wszystko zaczęło się od idei… Idei, która zakładała współpracę z naukowcami, innowacjami i ludźmi biznesu, którzy chcą promować swoje projekty oraz działania. My? Dostarczamy jedynie potrzebne narzędzia, to Państwo wykazują inicjatywę! Wspólnie możemy zwiększać świadomość społeczeństwa i pokazywać, że innowacje dzieją się również u nas!

34 piętro

34 Laureatów Nagrody R&D Impact 2022

Były inspirujące historie, chwile wzruszenia i niekończące się rozmowy o rozwoju i innowacjach. Daliście nam Państwo siłę do dalszego działania i nadzieję na to, że wspólnie możemy „otworzyć jutrzejsze drzwi”.

Drodzy Laureaci – dziękujemy za obecność i za Wasze działania! Mamy nadzieję – do zobaczenia w kolejnej edycji!

POWIĄZANE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE WPISY