Sky is the limit

4Challenge organizuje wyprawy górskie we wszystkie zakątki świata – od Alp po Antarktydę. Nie ma miejsca, które byłoby dla nich problem w organizacji wyprawy. To fabryka spełniająca marzenia, która jest odpowiedzią na potrzebę aktywnego wypoczynku.

Pomysł powstał przypadkowo, a dzisiaj 4Challenge jest liderem w swojej dziedzinie. Kluczem do sukcesu jest profesjonalne podejście, a wyróżnikiem na tle konkurencji m.in. wysoki standard noclegów czy program wycieczek. Podczas jednej wyprawy można zdobyć górę w zimnym, polarnym klimacie śniegów i lodów, chwilę później jesteśmy na raftingu, potem podziwiamy starożytne miejsca czy dzikie zwierzęta, by finalnie nurkować i plażować na tropikalnej wyspie – taka kumulacja przeżyć zwala z nóg!

–  Nasi klienci chcą podążać za swoimi marzeniami, wyznaczać sobie cele i realizować je. Już nie tylko mogą poruszać swoją wyobraźnię czytając książki, ale chcą sami w tym brać udział, sami napisać swoją książkę – mówi Paweł Sokołowski, właściciel firmy – Tempo życia jest wysokie, a poziom stresu znacznie wyższy niż kiedyś. Ważniejsze niż relaksowanie ciała stało się odpoczywanie umysłu i to właśnie proponujemy.

Aktywny wypoczynek w wydaniu 4Challenge jest dla każdego, choć wymaga on przygotowania. Organizator zapewnia wsparcie na każdym etapie i gwarantuje niezapomniane wrażenia. Więcej: www.4challenge.org