Strona głównaLaureaci Nagrody R&D ImpactLaureatem #29 Nagrody R&D Impact 2022 jest Pan Adam Młyńczak!

Laureatem #29 Nagrody R&D Impact 2022 jest Pan Adam Młyńczak!

Przyczyną trudności w gojeniu się ran są niedotlenienia, które powstają przez uszkodzone naczynia krwionośne. Ten problem rozwiązał Pan Adam Młyńczak, który stworzył pierwsze, dostępne do użytku domowego urządzenie do miejscowej terapii hiperbarycznej – #Oxyter.

Taka terapia przyspiesza regenerację i odbudowę uszkodzonych naczyń krwionośnych. Zwiększona ilość tlenu we krwi to szybciej gojące się rany! Innowacyjna i przenośna komora od czasu powstania pomogła setkom pacjentów, którzy borykają się ze stopą cukrzycową, owrzodzeniami i trudno gojącymi się ranami.

Oxyter to gwarancja wyleczenia uszkodzonego obszaru skóry w domowym zaciszu. Codzienne podróże do specjalistycznych placówek, koszty związane z podróżą – te elementy zniknęły z życia wielu pacjentów, dzięki Oxyterowi.

Nagroda R&D Impact 2022 została przyznana Panu Adamowi Młyńczakowi „za pozytywny wpływ na podnoszenie jakości opieki medycznej przez stworzenie OXYTERA – pierwszego dostępnego do użytku domowego urządzenia do miejscowej terapii hiperbarycznej. Laureat prezentuje jednocześnie postawę nastawioną na aktywną promocję i upowszechnianie wagi korzyści wynikających z prowadzonych przedsięwzięć”.

Serdeczne gratulacje od całej Redakcji!

#Laureat#innowacje#terapiahiperbaryczna#rdimpact

POWIĄZANE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE WPISY