Strona głównaUncategorizedMarcin Prokop prowadzącym Galę Nagród 8. Forum Inteligentnego Rozwoju

Marcin Prokop prowadzącym Galę Nagród 8. Forum Inteligentnego Rozwoju

Marcin Prokop już po raz drugi poprowadzi Galę Nagród FIR.

Dziennikarz, laureat nagrody Wiktor w kategorii Osobowość Medialna. Prywatnie Marcin Prokop jest pasjonatem nowych technologii, sztucznej inteligencji, wirtualnej rzeczywistości, pojazdów autonomicznych, industry 4.0 oraz innych zagadnień, kształtujących nasze życie w najbliższej przyszłości. Potrafi o tym opowiadać kompetentnie i zajmująco, umieszczając fachową wiedzę w kontekście zagadnień bliskich każdemu – pracy, rozrywki, samorozwoju, zachodzących zmian społecznych.

Posiada bardzo dużą zawodową praktykę, zdobywaną zarówno w charakterze osoby zarządzającej (był m.in. redaktorem naczelnym „Machiny“, „Filmu“ i „Przekroju“), piszącej (dziennikarz prasowy w wielu tytułach), działającej w radiu, jak i prowadzącej liczne programy telewizyjne o bardzo różnym charakterze.

Power Speech Marcina Prokopa

Podczas 8. FIR Marcin Prokop wygłosi także power speech pt. „Odróżnij się albo znikniesz, czyli jak budować swoją wyjątkowość, zarówno w kontekście brandu, jak i marki osobistej”. W swoim wystąpieniu przedstawi jak świadomie i skutecznie zarządzać własnym wizerunkiem, reputacją oraz wartościami z jakimi chcemy być kojarzeni.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE WPISY