Strona głównaR&D Impact PolecaPozwól dziecku wybrać swoją drogę

Pozwól dziecku wybrać swoją drogę

Izabela Pinnell – mama trzech synów, businesswoman i coach. Zajmuje się relacją rodzic-dziecko, pomaga odkrywać naturalne dary i predyspozycje dzieci, młodzieży i dorosłych.

Prowadzi firmę Sucessflow, która wspiera rozwój w oparciu o test Ignition!

Często wmawiamy sobie, że to, co wpoili nam rodzice jest naszym zdaniem i wyborem. To nas ogranicza i może wpłynąć na relacje z naszymi dziećmi, które uczą się od nas budować pewność siebie. Rodzice są lustrem, w którym dzieci się przeglądają.

Szczęśliwy rodzic, jest w stanie wychować dziecko z naturalnie wysoką samooceną. Dziecko, które jest pewne siebie i nie boi się wychodzić poza swoją strefę komfortu. Jeżeli rodzic nie przepracuje własnych ograniczeń i powiela błędy swoich rodziców, musi liczyć się z tym, że jego potomstwo pogłębi tylko odziedziczone traumy.

Budowania zdrowych relacji na linii rodzic-dziecko można się nauczyć. – Praca z coachem może przynieść niesamowite efekty, pomóc uwolnić się od tego, co nas hamuje w rozwoju, nauczyć rozróżniać, które myśli pochodzą od nas samych, a które przekonania dziedziczymy – mówi Pinnell.

Jak dokonywać wyborów zgodnie z własnym „ja”? Odkryć swoje naturalne zdolności? Pomocne jest w tym procesie nowoczesne narzędzie psychologiczne, które Izabela Pinnell wprowadziła rok temu do Polski. Mowa o teście Ignition! który można znaleźć na stronie sucessflow.pl.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE WPISY