Strona głównaR&D Impact PolecaŚląski Uniwersytet Medyczny współpracuje z R&D Promotion!

Śląski Uniwersytet Medyczny współpracuje z R&D Promotion!

Na Śląski Uniwersytet Medyczny składa się pięć wydziałów zlokalizowanych w Katowicach, Zabrzu, Bytomiu oraz Sosnowcu. Kształci kolejne pokolenia lekarzy, farmaceutów, analityków medycznych oraz specjalistów z zakresu zdrowia. Działalność SUMu skupia się na trzech filarach:

  • Naukach farmaceutycznych,
  • Naukach medycznych
  • Naukach o zdrowiu

Nowoczesna uczelnia, która nie boi się nowych wyzwań to podstawa sukcesu, która przyciąga kolejnych studentów. Intensywny rozwój dydaktyki i narzędzi szczególnie widoczny był w okresie pandemicznym. Ze względu na ciepłe przyjęcie rozwiązań proponowanych przez ŚUM do oferty edukacyjnej na stałe trafił e-learning. Uruchomiono specjalną platformę internetową, aplikację oraz stanowiska komputerowe, które wspomagają kształcenie na odległość. Uczelnia zdecydowanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów.

Uniwersytet to ponad 1300 nauczycieli akademickich, których wiedza i kwalifikacje na bieżąco są akutalizowane. Wśród nich osoby z zaszczytnymi tytułami honoris causa, członkowie władz europejskich i polskich towarzystw naukowych.

Stały rozwój kadry naukowo-badawczej, a tym samym podnoszenie jakości kształcenia i wspierania młodych naukowców to ogromny atut Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Tym większym zaszczytem jest dla nas informacja o rocznej współpracy z uczelnią w zakresie szerszej promocji i  tworzenia relacji z SUMowskich wydarzeń.

Już niedługo podzielimy się szczegółami i pierwszymi realizacjami. Będziemy mieli okazję rozmawiać z naukowcami, pracownikami dydaktycznymi oraz relacjonować istotne wydarzenia w murach SUMu, tworząc ciekawe treści! Wspólnie możemy więcej!

POWIĄZANE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE WPISY