Strona głównaLaureaci Nagrody R&D ImpactLauretka #10 - Izabela Pinnell

Lauretka #10 – Izabela Pinnell

Przedstawiamy Państwu Laureatkę #10 Nagrody R&D Impact – Izabela Pinnell, która zajmuje się coachingiem i rozwojem osobistym.Podróżowanie po meandrach umysłów rozpoczęła wiele lat temu. Osobiste doświadczenia popchnęły do poznawania ciekawych ludzi z różnych dziedzin od medycyny tradycyjnej po medycynę alternatywną.

Celem było zrozumienie co sprawia, że ludzki organizm choruje. Succes Flow powstał jako pokłosie tych doświadczeń, bo dzięki poznanym ludziom i coachingowi udało się Pani Pinnell zmienić kierunek, w którym zmierzało jej życie.

I tak zrodziła się misja pomagania innym w dążeniu do tego, co udało się osiągnąć założycielce Succes Flow. Działalność opiera się na coachingu rodziców, młodzieży i dzieci. Wszystko to w połączeniu z rozwojem osobistym i doradztwem zawodowym. Izabela Pinnell była wielokrotnie nagradzana m.in. jako Ambasador Body Image czy jako jedyny polski coach systemu Ignition!

Pani Pinnell serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kreowanie kolejnych, innowacyjnych podejść do tematu m.in. rodzicielstwa!

POWIĄZANE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE WPISY